MegaCompilation, Total Ignorants in Liberec, No Priority and My Fail - Pearls of the Roads # 35

21 000 zhlédnutí 132K

▶ ️ In the video you will see:
Dude, who enforces the ZIP rule, overtaking, pedestrian crossing, giving no priority, pedestrians in the road, thanklessness, connecting lane, total bog, how to get knocked down, blinker, parking, ignorant who doesn't know where to stand, total ignorance from pedestrians, dodging bikers, racer in golf, driver, flipping left on ring, dropping, improving traffic flow, bus shovel, almost crash, cutting corners, cycling ignorant, riding red, stopping in lane, bug, bad connection as you destroying brakes, brake pads, the importance of mirrors, excuses, overtaking where you can't see, driving out of the lane, a lifeline, total cycling, riding on the bike, unnecessary restraint, horizontal yellow lines, cyclists, trolls, running on red, did I get hold of it? They pulled me out of the car? aggressive pedestrians (maybe fans), an asshole, an idiot, a wheelchair on the road, a bike race, a bike path, a turn signal to be on time, a lady thinking about turning, looking at crash, a crap in Fabca, karma is free, karma is a bitch, cyclist on red, on the sidewalk and on the road, two bucks, chat at the crossing, almost crash, confused driver, my fail, howl, kits: D

Liberec Perla thanks fans for the shots sent.

----------

► Let's keep in touch!
Facebook - libereckaper...
Gram Instagram - libereckape...
🐦 Twitter - libereckaperla
🙏 Email - libereckaperla@gmail.com

----------

► Who am I?
🙈 I am a young and inexperienced driver, but everyone has started somehow, so please note.

----------

► More videos:
S Conflict with drunk, crash from fan and cyclist ignorant - Pearls of Roads # 34
cstree.info/block/video/xdli19xpp53C07o.html

🔹 Why I do not like cyclists, my mistake and the almost knocked down old man - Pearls from the roads # 33
cstree.info/block/video/xsusqJJodYqoqJU.html

Na Bus to red, pedestrian zone, exit of ambulance, police, pushing to highway - Pearls of Roads # 32
cstree.info/block/video/pNqctrWaf4XUsrY.html

► All compilations can be found here:
🎬 cstree.info?list...

----------

► What do you often ask:
Era Camera - Yi Ultra Dash Cam
Ám What I Cut - Adobe Premiere Pro

----------

► Warning:
🤔 The video is primarily used for education. It shows all sorts of bugs happening on the roads.

🤔 I found the video on the card. I do not know who, when and where the record was made. The video is digitally modified and cannot be used in misdemeanors.

----------

Komentáře

 1. Liberecká Perla
  Liberecká Perla
  Před 2 lety

  *Pokud platí pravidlo ZIP, tak řidič na konci svého pruhu má povinnost neomezit ani neohrozit řidiče v pruhu do kterého předjíždí a nemá žádné právo si pravidlo ZIP vynutit.*

  1. OrangeFunDriver
   OrangeFunDriver
   Před rokem

   @Liberecká Perla Ne, nejde to za tím, kdo mění pruh. Ono totiž při ZIPu nepřejíždíš z pruhu do pruhu, ale střídavě se řadíš. Viz. moje video z léta loňského roku. Policajti samozřejmě na mě toto vše zkoušeli, ale po vytáhnutí pravidel, přečtení příslušného paragrafu a trochu diskuze jsem překvapivě viník nebyl. 😊

  2. kecenavrtep
   kecenavrtep
   Před rokem

   @Liberecká Perla Jak jsem už psa, stalo se to přítelkyni se služebákem. Musela se volat policie - vyžaduje to firma. Na základě záznamu z kamery nebyla určena jako viník. Když jsem se o tom bavil na místě s policistou, tak ten vysvětloval, že sporná situace může nastat pouze u toho "prvního" auta, které ke konci pruhu přijede. Zde není zcela jasné, které auto by mu mělo dávat přednost (jestli to na jeho úrovni nebo to za ním). Následně se postupuje podle pravidla "zapojování se na střídačku"

  3. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před rokem

   @kecenavrtep Tak to do někoho pošlem a zjistíme to hned :D

  4. kecenavrtep
   kecenavrtep
   Před rokem

   @Liberecká Perla Řidiče u zipu omezím již tím, že musí zpomalit, aby mi dal přednost. Proto říkám, že toto je rozbor právníka, nikoli instruktora. Ten se bude přiklánět k bezpečnějšímu výkladu, což neznamená, že daný výklad je správný.

  5. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před rokem

   @kecenavrtep Jelikož instruktor v autoškole bývá často ve styku s komisařem, tak bych byl velmi překvapen, kdyby se mýlil. To, že je úroveň autoškoly na nízké úrovni s tím souhlasím, nicméně tento instruktor se mi zdá jako opravdu kvalitní. Vyhláška je jasná "(5) Přejíždět z jednoho jízdního pruhu do druhého smí řidič jen tehdy, neohrozí-li a neomezí-li řidiče jedoucího v jízdním pruhu, do kterého přejíždí". Takto za mě asi vše, přeji šťastné kilometry.

 2. Ludinko99
  Ludinko99
  Před 25 dny

  3:36 zmenil som názor. Väčšina cyklistov už pre mňa nie sú cyklisti, ale cyklo zmrdi. To, čo začali stvárať teraz na jar je fakt o hubu. Pracujem ako rušňovodič. Idem s 2500 tonovým vlakom 100km rýchlosťou. Brzdiace percentá výchádzajú len tak tak, takže brzdná dráha pri použití rýchlobrzdy sa približuje k jednému kilometru. No blížim sa k priecestiu. Už z diaľky (cca. 400 metrov) vidím dvoch cyklistov, ktorý sa blížia k priecestiu. Mal som tušenie, že aspoň jedného z nich napadne kravina. Ano, jeden z nich veselo šiel ďalej na červenú cez priecestie. A k tomu nešiel ani moc rýchlo. Takmer krokom. Mohol som vytrubovať ako blbec. Však čo. Červená ma nezastaví. Druhý našťastie zastavil, no smial sa ako dement. Keďže nešiel moc rýchlo a šiel cez koľaj trochu z uhla, čo ak by sa mu koleso na koľajnici šmyklo a strepal sa rovno na hlavu? Mal by som ďalší krížik. A toto sa mi len počas jednej pracovnej zmeny stalo možno tak 4 krát. Absolútne nerešpektujú nič a potom sa ohlasujú aký sú všetci na nich agresívny. A nie je to náhodou tak, že oni ohrozujú sami seba svojim správaním? A ešte keď vidím auto, ktoré má na streche bicykle, tak tiež viem, že to bude prúser. Nedávno jeden taký cyklo zmrd v aute predbiehal iné autá cez plnú a nedával smerovky pri odbáčaní. Škoda slov.

 3. Milan Pinkava
  Milan Pinkava
  Před měsícem

  Ty tvoje kecy na "Účka"... nejvíc nepředvídatelný exoti byli vždycky Louňáci a Liberečáci. To jen na okraj. Fakt je, že i když dneska kupuješ auto mezi kraji tak se SPZ nemění, takže to klíďo můžou bejt tvoji Liberečtí dementíci a to že máš v LB tolik materiálu jen potvrzuje to co tu píšu. Čabas perlo...

  1. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před měsícem

   @Milan Pinkava já si dělám takhle ze všech srandu, předminulý video jsem si zas dělal srandu z lidí z Karlových Varů :D zkrátka si neber nic osobně. Na silnicích a v životě razím naprosto jednoduchou filosofii. Jsi ohleduplný ke mně, jsem ohleduplný k tobě.

  2. Milan Pinkava
   Milan Pinkava
   Před měsícem

   @Liberecká Perla Jo jsem :)))) syčáku;) Jinak pěkný videjka, smutný je, že se tohle vůbec děje na těch silnicích. Každej občas zaváhá a zablbne, ale spousta toho co natočíš, je bohužel klasický ignorantství a arogance. Zduř a kolama dolů!;)

  3. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před měsícem

   že ty jsi z Ústí a jsi uražen :D

 4. Jiří Molo
  Jiří Molo
  Před měsícem

  8:50 Nezabloudil jsi z Liberce trochu :D Se potuluješ u nás v Jeseníkách jo :D

 5. Tommy
  Tommy
  Před měsícem

  4:25 také jsem asi tak měsíc zpátky jel za jedním týpkem. Sešup dolu z vypichu až přes nemocnici motol. Na záznamu jsem to spočítal a zatímco já to měl opřené o trojku a stačilo tedy sem tam pinknout do brzdy, týpek předemnou dobrých 48 vteřin stál na brzdě bez přestání. Po těch 48 vteřinách asi na 5 vteřin povolil a pak dalších 15 vteřin to držel. Milovníci brzd toto

 6. Steve Stev
  Steve Stev
  Před 2 měsíci

  9:59 :D

 7. speeddead
  speeddead
  Před 3 měsíci

  7:25: Ať koukám, jak koukám cyklostezku tam nikde nevidím.🤔

  1. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před 3 měsíci

   *cyklopruh

 8. Jakub Musil
  Jakub Musil
  Před 4 měsíci

  5:45 je celkem vpohodě. V tomhle případě ten autobus stál, tak uhýbat nemusel, ale jinak je chytrý aby cyklista v křižovatce poodjel od kraje. Nejsou vidět přes sloupek a když by náhodou nedostal přednost, nebo mu tam někdo najel, tak má víc prostoru.

 9. シUraniX
  シUraniX
  Před 4 měsíci

  7:05 Ne, nemá to značku, nebo to bílé dole u kufru, tvl já jsem blbej, snad víte co myslím 😟

 10. Milan Belej
  Milan Belej
  Před 4 měsíci

  Vozítko na cestu ísť môže, u nás na Slovensku dokonca môže ísť aj v protismere

 11. Ladislav Lőrincz
  Ladislav Lőrincz
  Před 4 měsíci

  Ano môže isť aj v protismere podla zákona.

  1. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před 4 měsíci

   jaká situace?

 12. mag ten
  mag ten
  Před 6 měsíci

  Neprehanas trosku? Vacsina klipov naozaj na zamyslenie ale skor o autorovi... toto davat na youtube ze bus v meste prejde 5cm za ciaru? Chlape mat tvoje problemy a plat prezidenta sen kazdeho cloveka.

 13. velkej bob
  velkej bob
  Před 7 měsíci

  7:25 když už jednou za rok vyjedu na kolo tak taky radši jezdím po chodníku,nepřekážim tolik autům a cejtim se líp,že mě nikdo netrefí

 14. Ondřej Pauer
  Ondřej Pauer
  Před 8 měsíci

  Ze si stezuje zrovna liberecak.LBC a JBC,nejhorsi ridici v CR

 15. Šimon PYRO
  Šimon PYRO
  Před 8 měsíci

  6:50 asi bych se taky trochu lekl 😄

 16. Fero Nagy
  Fero Nagy
  Před 8 měsíci

  7:33 ako sa vola ta skladba?

  1. Lenka Ranšová
   Lenka Ranšová
   Před 8 měsíci

   Beyond The Horizon Alespoň myslím

 17. Čau Ahoj
  Čau Ahoj
  Před 9 měsíci

  3:00 to já taky takhle jezdím, protože u sportovního podvozku a sedaček, ti nepřijde, že jedeš rychle, tak jedeš co kola udrží, ale když teda vidím, že na vjezdu stojí auto, tak při nájezdu zpomalím, abych nikoho nevylekal a aby si stihl řidič rozmyslet, jestli to stihne nebo ne. Ale takhle jet s obyčejným golfem, to mohl někoho ohrozit.

 18. Peter O
  Peter O
  Před 10 měsíci

  To ku koncu co si spravil uz vidim keby to niekto spravil pred tebou tak by si vravel aky je to blb :D...

 19. Zrouticek
  Zrouticek
  Před 10 měsíci

  1:36 tohle za mě dobrý, stál a mírně nakouknul narozdíl od 2:46 - to je snad případ, že pokud ji sejmeš, nemůžeš za to a je to její vinna ne? 7:10 netuším, ale zase jak často něco takovýho potkáš? 7:31 děcka radši ať jezdi po chodníku ne? lepší než aby ti padlo pod kolo. 8:57 to je na facky fakt - já to říkám pořád jedinou vlastnost kdyby měli všichni na světě - OHLEDUPLNOST - tak se nám všem žije líp, 10:00 :-D

 20. dva blbci co hrají World of tanks blitz
  dva blbci co hrají World of tanks blitz
  Před 10 měsíci

  7:05 toto vozítko by tam neměle co dělat a má vedle chodník po kterém by mohl/a jet

 21. Bartik007
  Bartik007
  Před 11 měsíci

  6:50 mám pár nástrojů určených k umravnění neukázněných lidí jako pepřák a teleskop a slyšet tohle že mi někdo říká, tak z toho vyběhnu a lebku mu totálně zprasim teleskopem machýrkovi jednomu

 22. BRIDODJ
  BRIDODJ
  Před 11 měsíci

  vedel si o tom že na kruhaci plati pravidlo pravej ruky? tiež som nevedel no ked si už na kruhaci tak musis pustit toho co tam vchadza s prava. debilne pravidlo

  1. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před 11 měsíci

   To platí jen když tam není trojuhelník.

 23. Karel Sedlak
  Karel Sedlak
  Před 11 měsíci

  rudmark2 má pravdu

 24. Karel Sedlak
  Karel Sedlak
  Před 11 měsíci

  🤣😂😅

 25. Fanda Kratochvíl
  Fanda Kratochvíl
  Před 11 měsíci

  7:09 JO MŮŽE U NÁS VE MĚSTĚ TO JEZDÍ PO HLAVNÍ SILNICI NORMÁLNĚ

 26. Redy TV
  Redy TV
  Před 11 měsíci

  Nemělo by

 27. Dida
  Dida
  Před 11 měsíci

  Co to máme za song od 2:40 ?

 28. David Holan
  David Holan
  Před 11 měsíci

  Chlape, občas to přeháníš z nadávkama. Jednou tě někdo vytáhne z toho auta 😂😂😂😂 ale jinak rád na tebe koukám, někdy bych se svezl s tebou nebo klidně v mém autě, rád se příručím, taky jsem pro pravidla. A auta Dáme Jídlo mohou stát přímo u restaurace po dobu 5 min, sám jsem jezdil po LBC z jídlem, i policie mi to potvrdila. Koukám jezdíš stejné trasy, mam i některé jiné kde se chybuje, například ulice vsechny za Muzeum a u Zoologické zahrady, Pilníkov.

 29. Dominik Čislák
  Dominik Čislák
  Před 11 měsíci

  kámo, robíš machra, nadávaš na každého v tom videu, skľudni hormón, niektoré zábery sú zbytočné, ale chápem, že silou mocou chceš robiť nové videa aj za cenu nižšej kvality.

 30. kaniwer wolf
  kaniwer wolf
  Před 11 měsíci

  8:48 XDDDDDDDD

 31. Martin Noone
  Martin Noone
  Před 11 měsíci

  5:48 vyhýbání autobusu - hochu hochu, to tě musim učit všechno? Podle tebe měl toho autobusaka na kole sejmout?! :-D celou dobu jel v tom cyklopruhu, před autobusem i po autobuse.. že by to bylo kvůli autobusu?! Hmm....

  1. Martin Noone
   Martin Noone
   Před 11 měsíci

   dál jsem to raději nedokoukal - sorry, další dávka hejtu až budu mít energii.. PA

 32. Martin Noone
  Martin Noone
  Před 11 měsíci

  Liberecká Perla - "všichni jezdí jak kokoti, jenom já jsem letadlo" :-D

 33. Martin Noone
  Martin Noone
  Před 11 měsíci

  0:13 je vidět značka ZIP - ikdyby tam nebyla - sou tam dva pruhy na souběžnou jízdu (to, že všichni jedou jak ovce v jednom pruhu je bohužel pravidlem) však nemá vliv na to, že má plné právo předjíždět. Zvlášt Perla - hraješ si na školitele a sám toto nevíš.. Troubení je už hodně mimo. Rád sem tě poučil.

 34. lukas cerny
  lukas cerny
  Před rokem

  Jsi stejnej magor, jako ty na který nadávaš🤦‍♂️🤦‍♂️👎👎

 35. pezotek
  pezotek
  Před rokem

  Čau, nevím jak na to tolik lidí přišlo, že může s tím vozíkem po silnici. Z pohledu zákona je to chodec, a to se vším všudy, takže pokud je chodník tak po chodníku, jinak na silnici v levo aby viděl přijíždějící auta.

 36. FISHI
  FISHI
  Před rokem

  3:05 a to Subaru přijíždějící na kruháč byl taky dost závodník🎌

 37. K. R. Roby
  K. R. Roby
  Před rokem

  vitej v uk, tam sa na kruhacach blika bezne ve smeru jizdy, ovsem pri opousteni uz tak bezne ne.

  1. K. R. Roby
   K. R. Roby
   Před rokem

   @Liberecká Perla Fascinujici. :-D

  2. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před rokem

   My nejsme v UK :D taky nejezdíme vlevo :D nemůžeme to tady míchat, jak se nám zachce

 38. Otakar Kus
  Otakar Kus
  Před rokem

  Je to takový hodně negativní. Ostatně jako většina společenského dění v posledních 20 letech.

  1. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před rokem

   Říká se, že negativní přitahuje pozornost :D

 39. Karol Štaudner
  Karol Štaudner
  Před rokem

  7:10 No tak akože máto blinkre niektorý aj zadné a predné svetlá,myslím že to je brané ako vozidlo v cestnej premávke ale tak určite by takýmto ludom bola bespečnejšia varianta chodník ak tam je

 40. Petra Volná
  Petra Volná
  Před rokem

  Je me trapne, omlouvam se za Ustecky gang 😂😂😂

  1. Petra Volná
   Petra Volná
   Před rokem

   @Liberecká Perla v klidu, ja nadavam na zmateny Liberecaky v Usti a treba v Praze nadavam na vsechny😂😂😂(a oni na me) 😂😂

  2. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před rokem

   Omluva přijata :D jinak proti vám nic nemám, jen jsem si toho zrovna všiml :D

 41. Chmelis
  Chmelis
  Před rokem

  Jeď si někdy projet německé dálnice. To se teprve budeš divit, co tam ti řidiči doukážou vymyslet. 😁

  1. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před rokem

   Díky za tip :D

 42. Tlky _2019
  Tlky _2019
  Před rokem

  7:10 na Slovenku aj v protismere...

 43. Kolega Kolton
  Kolega Kolton
  Před rokem

  Nejhorší u těhle invalidních vozítek, je to, že někteří lidé nemají problém s nimi jet v pruhu v protismětu.

 44. Yellow_Octavia_RS
  Yellow_Octavia_RS
  Před rokem

  0:46 je Jablonec nad Nisou kdo tam bydlí?

  1. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před rokem

   Je to Jablonec no. Nevím, něco jsem tam potřebal

 45. ragnhild thingstad
  ragnhild thingstad
  Před rokem

  You are a very bad driver, activily irritating over the smallest incidents and often even not make space for others mistakes to be easily solved. You are not the judge or police on the road!! Don't you know that others have the same right as you to be in the traffic?? Where is your spirit of patient and understanding others? You don't read the traffic as it is, you read it as you mean it should have been. But even you are not the sharpest knife in the drawer here, you also make mistakes and misunderstand!! ## Once my motor broke down just as the lights turned green. The driver behind me startet to honk. I got out and asked him: can't we switch seats now? Then I can sit here and honk for a while when you try to start my car.... He laughed and got out to help me push my car out of the way. ## And YES, an ELECTRIC wheelchair is allowed on the road. And YES, you are obligated to be very careful with them, as that chair is actually their ONLY LEGS - they can do nothing else, they are stuck in that chair. Try that for an hour in the traffic before you try to make a stupid video again :-(

 46. kpPaters
  kpPaters
  Před rokem

  Tenhle kanál má videa plná sprostých výrazů, to je trapné. Přitom na CStree jsou kanály, kde jde stejný obsah udělat bez sprosťáren a vtipně.

  1. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před rokem

   @kpPaters Tak to máš zaujímavý pohled :D

  2. kpPaters
   kpPaters
   Před rokem

   @Liberecká Perla jo ;-)

  3. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před rokem

   @kpPaters Takže jehla není sprostej a dělá vtipná videa, chápu to tak? Jen se ptám :)

  4. kpPaters
   kpPaters
   Před rokem

   @Liberecká Perla rozumím, taky mi občas něco ujede. Ale u tebe to je pořád :-) Takže já radši Palírnu a Jehlu. Ale nejhorší ze všechno je Agresivní řidič, to je fakt odpad. Lovu zdar!

  5. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před rokem

   Do videí dávám pouze situace, které mi přijdou zajímavé a ano u těch bohužel nějaké sprosté slovo padne.

 47. Kami Eis
  Kami Eis
  Před rokem

  Kámoška má elektrický vozik a prý je brána jako chodec, prý je to jak u kterého voziku, ale i když má blinkry, tak bohužel

 48. Roland Toman
  Roland Toman
  Před rokem

  Čo to je za primitíva ? 😂😂 som to radšej ani nedopozeral lebo pri každej minúte tohto videa Vám klesne IQ

 49. Don Quijote
  Don Quijote
  Před rokem

  1:09 Pobavilo. To akože v okolí Ústí žije nejaká tlupa sedlákov alebo čo. Lebo zatiaľ som Čecha počul na svojich nadávať iba na U-čko.

  1. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před rokem

   Nebylo to myšleno nějak zle proti Ústečákům, nic proti nim nemám :D jen mě to v tu chvíli prostě napadlo :D Edit: ale ano, v Ústí převážně jezdí mistři volantu :D

 50. pařmenWOT
  pařmenWOT
  Před rokem

  7:04 ... Nemají na silnici co dělat, počítají se jako chodci podle legislativy

  1. pařmenWOT
   pařmenWOT
   Před rokem

   Svým způsobem to je v ČR dost nedořešené a ty vozítka nejsou nějak regulovaná rychlostně apod....

  2. Terry Crimson
   Terry Crimson
   Před rokem

   Ale je zajímavé, že skoro pokaždé jedou po cestě XD. I když potkat je na chodníku je taky sranda. Jednou mě babča málem přejela.

 51. Jindra Najmrová
  Jindra Najmrová
  Před rokem

  Proč tolik hrubosti? Jenom se sami vytáčíte a ty chyby děláte taky!!!

 52. Weeden Ganjaman
  Weeden Ganjaman
  Před rokem

  8:50 za tohle bych vraždil! děje se mi to celkem často :D a pak se důchodci diví, že je nikdo nechce pouštět..

  1. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před rokem

   Stane se :D se divím, že se slyšej přes celou silnici :D :D

 53. David Švarc
  David Švarc
  Před rokem

  Nechápu ve spoustu případech vyvolavas zbytečně konflikty jen abys měl co natočit asi ti to za to stojí...

  1. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před rokem

   Jmenuj ty situace prosím.

 54. Jana Ježková
  Jana Ježková
  Před rokem

  7:13 tam mají cyklisté hnízdo asi :D

  1. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před rokem

   Asi :D

 55. Lukáš Paulík
  Lukáš Paulík
  Před rokem

  Nemá SPZ nesmí na silnice.Stejné jako příklad VZV bez SPZ,majáku a STK nesmí na silnici to stejné platí pro ty vozítka ale stejně....

 56. Daniel Herejk
  Daniel Herejk
  Před rokem

  revolta

 57. baklazan zhnity
  baklazan zhnity
  Před rokem

  6:50 já pořád Čekám kdy mi to někdo řekne proto v Teplicích jezdím jak kdybych to ukrad a ono furt nic všude samý mrdky ake němý 😃😃😃😃

  1. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před rokem

   @baklazan zhnity Tak když by to byl jeden tak budiž. Ale v Teplicích vylezeš z auta a najednou je kolem tebe banda hnědých hlaviček no a pak něco dělej že jo :D

  2. baklazan zhnity
   baklazan zhnity
   Před rokem

   @Liberecká Perla to říkáš ty 😃😃 Ono nejlepší je vymalovat a pak se vyparit, ale nikdo ještě na mne nevystupoval to jen já 😃😃 pokud nepocitam Araba který vystupoval a já ho pořád cpal spatky dverma...Legrace mno 😃😃

  3. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před rokem

   No v Teplicích taky musí být prdel :D ono je nejlepší tyhle individua ignorovat, protože co si na nich člověk vezme když jim zmaluje ciferník - akorát bude mít problémy.

 58. Lexa fanclub
  Lexa fanclub
  Před rokem

  1:41 Vejda :)

 59. Jarmila Hrdlickova
  Jarmila Hrdlickova
  Před rokem

  Přehlídka sprostých slov?

  1. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před rokem

   Člověk se tím čistí :))

 60. Lukas Hostinsky
  Lukas Hostinsky
  Před rokem

  Ty si hlavne zpomal kdyz ti jde chodec prez silnici. Zakopne a srazis ho. To, ze mas prednost neznamena, ze muzes v klidu srazit koho chces. Vadi ti pomaly ridici vadi ti rychly ridici, chybi neodpoustis, porad troubis v obci coz se mimochodem nesmi. Chovas se hodne arogantne a nebezpecne.

  1. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před rokem

   Proč by se nemohlo troubit v obci? Odvracuji nebezpečí

 61. Pavel Mazálek
  Pavel Mazálek
  Před rokem

  Někoho pustíš a vyzadujes poděkování. Na kruhaci troubis zbytečně na auto. Nadáváš na dědu, kterej se spravne podíval. Navíc blbý sprostý komentáře. Po necelejch dvou minutách končím....

  1. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před rokem

   Poděkovat nebo se omluvit je slušnost, ale už i to Čecháčkům chybí.

 62. Petr Perníkovec
  Petr Perníkovec
  Před rokem

  0:24 Revolta? Fakt? XD Sciento poweeeer

  1. Petr Perníkovec
   Petr Perníkovec
   Před rokem

   @Liberecká Perla SEKTA!!!

  2. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před rokem

   REVOLTA!!!

 63. Výbor pro veřejné blaho
  Výbor pro veřejné blaho
  Před rokem

  Půjde to i bez sprostých slov?

  1. Výbor pro veřejné blaho
   Výbor pro veřejné blaho
   Před rokem

   @Liberecká Perla 👍

  2. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před rokem

   Snad někdy :D

 64. filiumdei
  filiumdei
  Před rokem

  Zbytočne agresívny dement liberecka perla.

 65. BLOODHOUND
  BLOODHOUND
  Před rokem

  Jediný co mě na tom bavý je jak nadáváš🤣

 66. Lukáš Šalata
  Lukáš Šalata
  Před rokem

  3:20 jste se tam na tu cestu málem oba nevešlí že ? Podívej kolik má místa on v pruhu a kolik ty :D Moc vyhrocená situace ...

  1. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před rokem

   Vešli, ale nesnáším, když mi někdo jede v mém pruhu, když může jet pohodlně ve svém. Je to pouze lenost řidičů.

 67. Lukáš Tesař
  Lukáš Tesař
  Před rokem

  Zdá se mi to nebo ti tam Hraje Marcus Revolta 😂😂

  1. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před rokem

   @Lukáš Tesař Já ani nevím, jak jsem k němu přišel, ale slyšel jsem jednu songu, pak druhou, pak album a teď ho jedu furt :D

  2. Lukáš Tesař
   Lukáš Tesař
   Před rokem

   Liberecká Perla Tak paráda taky do teď někdy poslouchám ovlivnil velkou čas mého života a seberevolta kemp 2016 byl velký zážitek 🙈

  3. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před rokem

   Nezdá :D Hraje!!

 68. Rapidni Skodarenska
  Rapidni Skodarenska
  Před rokem

  v mém posledním videu mám podobný fail :D :D :D

  1. Rapidni Skodarenska
   Rapidni Skodarenska
   Před rokem

   @Liberecká Perla jo v liberci jsem skoro pořád :D mužeme někdy dat sraz

  2. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před rokem

   Jo teď jsem se mrknul :D no jen tak tak :D mimochodem, koukám, že jezdíš Liberec. Někdy napiš, pokecáme u sloupku :D

 69. Jaroslav Jurda
  Jaroslav Jurda
  Před rokem

  vozitko muze na cestu je to brano jako vozik (kara ) s vlastnim pohonem a navic je to pomucka kompenzacni takze ma urcite vijiymky

 70. Martin
  Martin
  Před 2 lety

  Slovník přístavního dělníka. Elegance panského kočího se vytratila a na silnicích zbyla jen primitivní nezdvořilá, přímo sprostá lůza. A doporučuji prášky na nervy chlapče.

  1. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před rokem

   Já jsem naopak velmi ohleduplný a od přírody klidný člověk :D bohužel to, co se děje na českých silnicích je k pláči a k vzteku dohromady. Bohužel každému je to úplně jedno a už toto chování berou jako "normu" a že je to "normální"...

 71. Tomas.exe_xD
  Tomas.exe_xD
  Před 2 lety

  ano muze to vozitko na silnici

 72. TheLongestNickHere
  TheLongestNickHere
  Před 2 lety

  nesnáším řidiče co musí na všechny troubit, protože je zpozdili, když se na ně lepili nebo když si jedou 150 mimo město a někdo si dovoluje je zpomalit. Jde vidět, že lidi co točí tahle videa berou řízení jako samozřejmost a ne výsadu. Na druhou stranu chápu, že když člkověk najezdí desítky až stovky kilometrů denně, že už na to nemá nervy....to nic ale nemění na to, že to je pořád špatně.

  1. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před 2 lety

   Já jsem naopak velmi ohleduplný řidič, ale když mě někdo ohrožuje nebo mě donutí zbytečně zastavit, tak ode mě pochvalu čekat nemůže. Bohužel dnes se z toho stala "norma", že je "běžné" takto zbytečně omezovat ostatní, ignorovat předpisy atd atd.. a nikdo to neřeší.

 73. Pika Porky
  Pika Porky
  Před 2 lety

  Někdo kdo sám porušuje co se dá nemá nárok označovat ostatní za ignoranty..

  1. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před 2 lety

   Co porušuju prosím pěkně? :D

 74. EasternGE1[μησ™]
  EasternGE1[μησ™]
  Před 2 lety

  3:27 to bude novy Escalade. Jedno z nejkrasnejsich aut v 2019

  1. EasternGE1[μησ™]
   EasternGE1[μησ™]
   Před 2 lety

   @Liberecká Perla jo, to je fakt ^^ Akorat stoji treba 2.3 mega, coz je fakt raketa. O 400k levnejsi je nova Audi Q8 treba

  2. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před 2 lety

   Nevypadá to špatně, připomíná mi to auta z NFS Underground 2 :D

 75. Tomas
  Tomas
  Před 2 lety

  Miliarda zbytečných trubek od tebe

  1. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před 2 lety

   @Tomas Díky, přeji spoustu šťastných kilometrů!

  2. Tomas
   Tomas
   Před 2 lety

   @Liberecká Perla Já jsem asi jiný typ řidiče. Trubku používám jen v krajních situacích. Ale asi je to zbytečné řešit. Hezký den přeju a málo idiotů na silnicích nebo v tvým případů dost idiotů kvůli contentu. :-D

  3. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před 2 lety

   @Tomas Dobře tu druhou trubku, když přivřu obě oči, tak ok. Ale ta první, ta je bez debat podle mě teda..

  4. Tomas
   Tomas
   Před 2 lety

   @Liberecká Perla Já neříkám, že řidiči neudělali chybu. Jen použití trubek kvůli maličkostem je zbytečné a nic neřešíjící. A tím počtem trubek jsem to nemyslel doslova. Je to hyperbola

  5. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před 2 lety

   @Tomas 1) jednoznačné ohrožení celé kolony, brzdy z 80 na 40, vynucení přednosti, kterou stejně neměl - naprosto zbytečný manévr. 2) nedání přednost - nezlobte se na mě, ale když jedu po kruháči a někdo mě na něm donutí zastavit, že mi nedá přednost, tak mi neříkejte, že je to normální. Edit: takže miliarda trubek = 2? :D :D

 76. Michael Fight
  Michael Fight
  Před 2 lety

  2:25 wtf ten tvar křižovatky 🤣

  1. Dan Hodík
   Dan Hodík
   Před 7 měsíci

   V Liberci se dají najít ještě lepší :D

  2. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před 2 lety

   No uznávám, úplně jednoduchý není. Ale vedlejší doleva je zákaz pro auta, takže to odpadá a vedlejší vpravo vzadu je jednosměrná z druhé strany. A pak už to tak složité není.

 77. Tedak CZE
  Tedak CZE
  Před 2 lety

  Pokud tam nebyl najez na chodník tak nwm jak by se tam mohl dostat než ject po silnici ale jinak ne nepatří to na silnici

 78. Jakub Ševčík
  Jakub Ševčík
  Před 2 lety

  to jako firemni auta dashcamistu jsou skodovky ? :D nebo sem jen curak

  1. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před 2 lety

   @Jakub Ševčík Jooo bávo bych si zařídil :D blinkry cením :D evidentně ani ty pojistky na to nejsou zvyklý, že řidiči této značky blikají :D :D :D s těma firemňákama chceš snad říct, že to řídíme jako prasata? :D :D

  2. Jakub Ševčík
   Jakub Ševčík
   Před 2 lety

   crying in bmw :D 20 let starem jezdici na pozehnani od clarksona :D, jo a pouzivam blinkry tak moc az mi z toho chcipla pojistka vcera :D :D :D (chapes ale jak sem to s tema "firemakama" myslel ze jo? :D )

  3. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před 2 lety

   Kéž by tohle bylo firemní auto :D Edit: to víš no Čecháčci :D

 79. vlasakvidea
  vlasakvidea
  Před 2 lety

  8:03 Nechápu policistu, který Ti ukazuje, že máš jet, a přitom drží terč obrácenou stranou, takže Ti zároveň ukazuje, abys zastavil :D To se mi jednou stalo v Hoolohlavách na Královéhradecku a nebyl jsem z toho moudrý...

  1. Pepa Halamka
   Pepa Halamka
   Před 2 lety

   Hele tam vsude kolem Jaromere mi prijdou ti Ukrajinci nebo duchodci ci co to tam ridi dopravu uplne mimo. At Cernozice, most pred Jaromeri, Hermanice nebo Horenice, vsude na me vesele mavaj cervenym tercem abych jel. Fakt 🙈🙈

  2. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před 2 lety

   @vlasakvidea Já teda ať hledám, jak hledám, tak vždycky najdu pouze řízení křižovatky policistou, nikoliv například u nehody. Je někde vidět, jak by to mělo být správně? :D

  3. vlasakvidea
   vlasakvidea
   Před 2 lety

   @Liberecká Perla ...Ale ty jsou pro řízení křižovatky, ne kyvadlového provozu :D

  4. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před 2 lety

   Popravdě nevím, jak by měl zastavit druhou stranu, vždy jsem viděl pouze takovéto pokyny :D www.schroter.cz/zn17pokpol/pokpol-prehled-ofak.htm

 80. Martin Smolka
  Martin Smolka
  Před 2 lety

  4:50 chudák ježíšek se proletěl :-(

 81. DevixSvK
  DevixSvK
  Před 2 lety

  3:10 hawkeye mam velmi rad ale tie cervene kolesa su kolotocarsky grc :((

  1. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před 2 lety

   Asi tak :D

 82. petullaak fokuuss
  petullaak fokuuss
  Před 2 lety

  no, chvílema jsi trotl ty.

  1. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před 2 lety

   Řekni mi ty chvíle :)

 83. John John
  John John
  Před 2 lety

  Zakomplexovanej ubožák z Liberce a jeho trapná videa

 84. Pražská Mafiánská
  Pražská Mafiánská
  Před 2 lety

  Achjo ty cyklisti me tak serou

  1. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před rokem

   @Honza Stanc Jo to souhlasím. Bohužel mezi cyklisty převládá spíše to zmrdství a ignorování zákonu...

  2. Honza Stanc
   Honza Stanc
   Před rokem

   @Liberecká Perla Neserou Vás cyklisti ale zasrany blbci, který sou mezi nima. Když někdo vjede na dalnici do protisměru, tak to taky nejsou zasraný řidiči. Ale blbci mezi nima 😉

  3. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před 2 lety

   To mě taky :D

 85. Peťula Klimova
  Peťula Klimova
  Před 2 lety

  A si sprostejsi za tim volantem než ja, uz mam taky kameru, uz se tesim jak mi ji chlap nainstaluje 😂😂😂😂

  1. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před 2 lety

   Jak se říká nevhodná slova použita na vhodných místech no :D jsou to záznamy z několika týdnů jízd, není to, že bych sedl do auta a nadával celou dobu :D Tak ať kamera slouží! :D

 86. Peťula Klimova
  Peťula Klimova
  Před 2 lety

  A ano může ten vozik na silnici 👍

 87. Jakub B
  Jakub B
  Před 2 lety

  Skvelej strih i hudba!

  1. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před 2 lety

   Díky moc :D

 88. Lukyn Cz
  Lukyn Cz
  Před 2 lety

  Nuda...

  1. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před 2 lety

   @Lukyn Cz :(((((((

  2. Lukyn Cz
   Lukyn Cz
   Před 2 lety

   @Liberecká Perla Neplač... :-)

  3. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před 2 lety

   Sbohem :(

 89. MATĚJ Vávra
  MATĚJ Vávra
  Před 2 lety

  6:07 v rádiu revolta vizualizuj respekt 😂👍

  1. Petr Perníkovec
   Petr Perníkovec
   Před rokem

   @MATĚJ Vávra Kupte si jeho knihu, jeďte na kemp a budete sciento :)

  2. MATĚJ Vávra
   MATĚJ Vávra
   Před 2 lety

   @Liberecká Perla věřím to jsme dva 🙂

  3. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před 2 lety

   Na kartě mám celý jeho album a i další songy :D ani nevím jak jsem k tomu přišel, ale úplně jsem si to zamiloval :D

 90. lukasurbasek
  lukasurbasek
  Před 2 lety

  Ten motorkář co jel za tou sanitkou byl asi lékař.

  1. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před 2 lety

   Doprovodné vozidlo :D

 91. Michal Civín
  Michal Civín
  Před 2 lety

  Mě nejvíc dostává to, že ciklisti tzv. Ciklozmrdi chtějí na silnici stejný práva a přednosti jako auta, ale to že idiot jede po silnici skočí mu červená a v klidu vjede na chodník kde jsou lidi a frčí v klidu dál ,tak tohle mi hlava nebere. Navíc jezdí někteří fakt jak blázni.

  1. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před 2 lety

   @Michal Civín To mi připomíná ženský v určitých věcech :D :D

  2. Michal Civín
   Michal Civín
   Před 2 lety

   @Liberecká Perla jo, to máš pravdu, neplatí pro ne zákon ale práva chtějí stejný.. fckn logic 😁

  3. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před 2 lety

   Oni vůbec nemaj pud sebezáchovy tak jezděj jak hovada... a taky pro ně neplatí žádný zákon (alespoň to si asi myslí) :D

 92. Mr.Highkick
  Mr.Highkick
  Před 2 lety

  Pokud to jinak nejde tak ano může, pokud jde tak vozíčkář na silnici nemá co dělat.

  1. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před 2 lety

   Tady to je asi pochopitelný jelikož chodníky jsou dost rozmlácený a nejsou na nich ty sjezdy pro vozíčkáře.

 93. MichalShow
  MichalShow
  Před 2 lety

  3:48 každej zkušenej ví, že když je připojovák krátkej tak je lepší zastavit kus před koncem připojováku a hledat pěkný místečko a pak to rozpálit. Jenže ne každý pochopí tvůj manévr a začne troubit proč nejedeš.

 94. Malej Džon
  Malej Džon
  Před 2 lety

  Liberecká a je tam Jablonec !!! I CALL HAX !

 95. Pražský Řidič
  Pražský Řidič
  Před 2 lety

  08:25 Fábkař pěkně utřel nudle :D

  1. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před 2 lety

   To teda :D

 96. Filip Hamalčík
  Filip Hamalčík
  Před 2 lety

  Tvůj fail je přesně jak ten můj, chyběl mi prostě 1cm, trošku jsem ulehšil gumě o 3g pryže. :D

  1. Filip Hamalčík
   Filip Hamalčík
   Před 2 lety

   @Liberecká Perla Tak to se divim, ja jsem trochu litak vzal, ale byl to ten velký obruznik, ktery byl krale klacka jeste. :D

  2. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před 2 lety

   haha :D já naštěstí dobrý. Na pneu není ani stopa toho, že jsem to tak nabral. Žádnej škrábanec, boule, nic :D liťák jako novej (což teda nechápu, ale je to tak :D )

 97. ♥♥^_^ Deamonicka ^_^ ♥♥
  ♥♥^_^ Deamonicka ^_^ ♥♥
  Před 2 lety

  Někdy se za cyklisty jako cyklista stydím....

  1. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před 2 lety

   Bohužel kazí jméno těm slušným..

 98. Michal Diviš
  Michal Diviš
  Před 2 lety

  Další blbeček který dělá naschvál jen proto aby měl záběry do videa. -Borec za autem vykoukl jestli něco jede (nevběhnul ti tam) -Přidat plyn před kruháčem jen abys mohl vytroubit borce který podle tvé dosavadní rychlosti věděl že to stihne a podobný hovadiny, měl by ses vzpamatovat.

  1. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před 2 lety

   Jo borec to udělal dobře, ale udělat o krok víc tak je po něm (i když za dodávkou nevím jestli to je nejlepší nápad) Sorry, že projíždím kruháč normální rychlostí a borec mě na něm donutí zastavit. Na kruháčí není žádná omezená rychlost, takže jsem jel podle předpisů.

 99. Alexis Haunt
  Alexis Haunt
  Před 2 lety

  No ten song čo bol Predtym A teraz zase 7 minut 34 sekúnd parada

  1. Alexis Haunt
   Alexis Haunt
   Před 2 lety

   @Liberecká Perla dikkkiii

  2. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před 2 lety

   Kari Sigurdsson - Beyond The Horizon

 100. Alexis Haunt
  Alexis Haunt
  Před 2 lety

  Co je to za song či remix je to parada pls link dekujuuuu

  1. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před 2 lety

   Kari Sigurdsson - Beyond The Horizon