Jaký mám názor na Konflikt od fanouška?

540 zhlédnutí 55K
Auta a dopravní prostředky

Celé video: cstree.info/block/video/lLuZzM2iqJCwrro.html
Napsalo mi spoustu lidí, že jim chybí moje vyjádření, nějaký můj názor na předešlé video. Takže abych nemusel jednotlivě posílat do zpráv obrovský sloh, tak jsem se rozhodl natočit krátké vyjádření. U původního videa jsem se k tomu schválně nijak nevyjadřoval, abych nikoho neovlivnil a každý si na to mohl udělat vlastní názor.
Zde vám řeknu, jak obě situace vidím já. Snažil jsem se být, co nejvíce objektivní a podívat se na to z co nejvíce úhlů.
🙏 Děkuji všem fanouškům, kteří mi posílají svoje záběry.
Máš zajímavé perly ze silnic? Posílej na libereckaperla@gmail.com
Chtěl bys mě finančně podpořit a získat za to odměnu?
Členství - cstree.info/white/MrLngcGdgg9WwxYLKZcpHgjoin
----------
► Buďme v kontaktu!
👍 Facebook - libereckaperlaofficial
📸 Instagram - libereckaperla
🐦 Twitter - libereckaperla
🙏 Email - libereckaperla@gmail.com
----------
► Upozornění:
🤔 Všechny záznamy jsou digitálně upravené. Video nelze použít v přestupkovém ani trestním řízení. Jakákoliv podobnost se skutečností je ryze náhodná. Vozidlo, řidič, místo a datum jsou neznámé.
----------
#libereckaperla #vyjádření #dodatek

Komentáře

 1. Liberecká Perla
  Liberecká Perla
  Před 5 měsíci

  Nezapomeň nahodit odběr tomu nejlepšímu dashcam kanálu! ▶ cstree.info/white/MrLngcGdgg9WwxYLKZcpHg A příští týden konečně nabušená kompilace!

  1. Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová
   Před 5 měsíci

   @Liberecká Perla :-D Dal sem tam jméno, aby to bylo jasný :-D

  2. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před 5 měsíci

   @Brněnská odchytová jo takhle :D

  3. Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová
   Před 5 měsíci

   @Liberecká Perla Já už sem ti ho opravil, neboj :-P

  4. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před 5 měsíci

   ​@Brněnská odchytová divný, měl by fungovat. Pokud už máš odběr, tak už to nepůjde dát druhý :D

  5. Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová
   Před 5 měsíci

   máš tam špatnej odkaz! cstree.info

 2. Tomáš Posselt
  Tomáš Posselt
  Před 6 dny

  Kdo nikdy neudělal na silnici kravinu, tak ať hodí kamenem ...

 3. Bohuslav Hrdlička
  Bohuslav Hrdlička
  Před 21 dnem

  Fanoušek? Labilní koště! Agresivní a labilní koště. Jen vyvolat konflikt. Nic víc!

 4. Reddy90 John
  Reddy90 John
  Před 22 dny

  Snad nevadí, že vytvářím příspěvek na staré video, ale ... S toho videa je jasné hned od prvního zmínění, že fastfood má příjezd z více směru a to tak, že jsou naproti sobě je zkrátka velké špatné. Řešení je jednoznačné a to uzavřít jeden ze směru zákazem vjezdu. Pro tak silnou firmu by to neměl být až tak finanční problém to řešit jinak a lépe. Situace která se tam děje snad nelze ani řešit tím, že by tam jezdili po jednom z každého směru, byť fronta může být na jedné straně jinak dlouhá. Minimálně bych toto podal jako námět řešení k vedení fastfoodu.

 5. Czech Death
  Czech Death
  Před 25 dny

  Ja kdybych se takhle vytocil, tak hned po par metrech nabouram xD Ja rozcilenej ridim hodne spatne xD

 6. Daniel Kočka alias Kocour
  Daniel Kočka alias Kocour
  Před 2 měsíci

  Jen je otázka...je z toho protějšího směru šipka rovně a doleva nebo jen rovně??? U auta z pohledu je šipka rovně a vpravo "drive in"...tak jako tak ty proti stojí špatně...

 7. jakubkrcma
  jakubkrcma
  Před 2 měsíci

  Situace je jasná, auta v protisměru čekají ve frontě. Taková fronta by klidně mohla vést přes celé město. Předbíhá pouze totální idiot bez způsobilosti řídit motorové vozidlo.

 8. levis akita
  levis akita
  Před 3 měsíci

  A kdo budem když budeme ustupovat blbum co nedodržují pravidla a ještě jsou ozbrojení

 9. ondřej Mladějovský
  ondřej Mladějovský
  Před 3 měsíci

  Přišlo mi, že Fanoušek vysloveně vyhledaval konflikt. Úplně zbytečně agresivně jednal.

 10. Jakub Hencl
  Jakub Hencl
  Před 3 měsíci

  KFC nežeru :-)

 11. Filip Kovář
  Filip Kovář
  Před 3 měsíci

  Dle silničních pravidel má v obouch případech pravdu fanoušek jinak zbytek jsi pěkně řekl bohužel na silnici neexistuje taková ta slušnost tolerance

 12. EasternGE1[μησ™]
  EasternGE1[μησ™]
  Před 3 měsíci

  tak tenhle drive in je hodne blbe resenej a uz kdyz to delali, tak museli pocitat s tim, ze takovyhle konflikty se budou stavat

 13. Pavel Vanek
  Pavel Vanek
  Před 4 měsíci

  Ve frontě se nestojí podle toho kdo má jakou značku, ale podle toho jak přijel. Tady je jasný proč tam ta auta jsou. To je jak kdyby byla fronta před obchodem a někdo se nacpal do místa mezi lidmi protože tam je prostě místo tak proč by ne. A každý, kdo se toho prvního zastává je stejný hulvát. Ten druhý to je bohužel jasný - blokuje silnici.

 14. DaveGTS
  DaveGTS
  Před 4 měsíci

  Jen žasnu, tohle jsou přesně situace, kdy je potřeba použít hlavu a zachovat klidnou mysl ( chápu, pro některé, nebo spíš pro většinu lidí, jak se lze přesvědčit zde v komentářích, je to nadlidský úkol )... Asi když vidím, že tam stojí jedno, dvě, tři nebo čtyři auta, tak nebudu dělat de*ila a nebudu se tam cpát. Na co tam asi tak čekají? Až začne chumelit? Tak mám fakticky přednost, ale každý rozumně uvažující člověk pochopí, že tam ty lidi už čekali dříve. A to černé SUV - no comment, ovšem je takový problém se zvednout a normálně řidiči dojít říct, ať někam kouká uhnout? Asi ano.. svět se v pr*el obrací...

 15. Maxmilián Malý
  Maxmilián Malý
  Před 4 měsíci

  První situaci jsi pospal přesně, nějaká vnitřní slušnost mi říká, mám sice přednost, ale dojel jsem tu z druhé strany hned na první místo, pustím jako prvního toho co tam čeká dlouho a pojedu hned za ním, tam reagoval hodně přehnaně mlaďoch, ale v té druhé situaci projevil zdravou agresivitu. Nestál tam jako pipinka a nečekal až se lord SUV uhne z křižovatky, nevylezll ani jako první a vysvětlil hned pupkáči, že stojí v křižovatce, na pohrůžku fackou z očí do očí taky nemusel na nic čekat a přijít s tou fackou jako první, výzvu k vykouření taky poslal až jako druhý :-) jeho posádka to mírnila, za to paní pupkáčová to dmýchala, za mě posádka SUV arogantní hovádka a mlaďoch ukázal, jak to řešit. Nejde do nekonečna blbcům uhýbat...

 16. Toxic Trooper
  Toxic Trooper
  Před 4 měsíci

  Roland v KFC, Roland je snad maskot McDonaldu 😂😅👍

 17. CZRaS
  CZRaS
  Před 4 měsíci

  No to druhe auto ktere zablokovalo cestu, tak to je auto, co je videt uz pri prvnim konfliktu na konci rady. Takze ten borec z SUV to cele videl a predpokladam, ze kdyz uz mel byt na rade a znovu uvidel tu bukvici Rolanda, tak mu tam proste vjel, aby ho nepredbehl znova a startoval na nej automaticky, protoze videl a nejspis i slysel jeho reakci na zacatku.

 18. Jarda Majer
  Jarda Majer
  Před 4 měsíci

  V PRVNÍM PŘÍPADĚ JE CELKEM NORMÁLNÍ ŽE ŘIDIČ V PROTISMĚRU BY MĚL BLIKAT, NEZNÁM TO kfc A KDYBYCH PŘIJEL JAKO rOLAND TAK BYCH TAM NORMÁLNĚ TAKY NAJEL... sorry za CL už to nechci přepisovat... druhá situace je naprosto tristní, blbeček tam najel a ROland nemohl projet, zatroubil a on mel uhnout když už udělal takovou botu... jednoduché v prvním případě kdyby blikal nechal bych 1 projet a pak dle zipu...

 19. Jakub Novotný
  Jakub Novotný
  Před 4 měsíci

  Rolando na něj agresivně najel a zatroubil, proto vystoupil první, týpek jinak asi chtěl zajet do toho prázdnýho místa, ale Rolando no.. :D

 20. kkklukin
  kkklukin
  Před 4 měsíci

  Nechápu to obhajování, v první situaci regulérně předběhne a nějaký kecy o dvojitým vjezdu jsou naprosto mimo mísu, stejně jako to přirovnávat k zipu. V obchodě u pokladny si taky vleze do půlky fronty z vedlejší uličky? Úplně obyčejnej voj3bávač.. a podruhý prostě narazil na někoho svýho druhu, vyšinutýho blázna. Jenom je škoda že ho neučesal heverem.

 21. Ja Pank
  Ja Pank
  Před 4 měsíci

  Rolandik ty macher, kľudne mi napis ty macherko a ukážeš sa mi..

 22. Filip
  Filip
  Před 4 měsíci

  Nachytal a pobavil jsi s tím stopnutím na tu fábii takže dávám odběr a like :) @Liberecká Perla

 23. Rattman CDC
  Rattman CDC
  Před 4 měsíci

  První situace mě celkem zaráží, můžete mi někdo vysvětlit proč vytváříte frontu tak aby jste museli přejíždět protisměrný pruh? Takových to Drivů jsem viděl moc, ale nikde jsem nezažil frontu takhle blbě! Budě je vždy, že točím doprava, nebo z obou směrů (jede se cik cak), ale takhle točit vlevo to sem fakt ještě neviděl. Druhá je bez komentáře, jen blbec blokuje křižovatku.

 24. Rob Kovacka
  Rob Kovacka
  Před 5 měsíci

  Fronta je 1 věc ale přednost má vždy fanoušek z hlediska dopravy Morální hledisko je 2 věc

 25. Najt 11
  Najt 11
  Před 5 měsíci

  Souhlasím s tebou, ale u tý první situace nemáš pravdu v tom, že bys měl bejt nasranej. ten v tý oktávce nebliká, takže fanoušek měl plný právo tam najet :-)

  1. Najt 11
   Najt 11
   Před 5 měsíci

   @Liberecká Perla takhle to brát nemůžeš, jednou jsou nějaký pravidla a pokud nebliká, nemá tam co zajíždět .. i když je jasný co má v úmyslu, tak nikdy nemůžeš vědět co se tomu řidičovi honí v hlavně :D třeba zrovna přemejšlel jestli má hlad a nebo ne, ale dokud nezabliká, jenen , že nemá právo odbočovat, ale ten jeho úmysl nedal vědět ostatním řidičům a já myslím, že dnes na silnicích není čas nad tím spekulovat jakej úmysl máj ostatní řidiči .. takže pokud by měl bejt ten řidič bez blinkru nasranej tak ho solidně vyfakuju a řeknu mu, že má blikat .. a právo by bylo bez debat na mé straně :-)

  2. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před 5 měsíci

   dobře nebliká, ale reálně je tam ten blinkr fakt tak potřeba? je naprosto jasné, co má v úmyslu.

 26. Michal Gajdoš
  Michal Gajdoš
  Před 5 měsíci

  Podla mna ten v tom SUV stal v rade uz aj predtým a videl ako tam vošiel tej octavi a tým vlastne predbehol aj jeho a preto to urobil

 27. SebX4 Skydiver
  SebX4 Skydiver
  Před 5 měsíci

  Je to přesně, jak to říkáš... Já tohle zažívám v Praze. Máme tu křižovatku, kde si bude "legálně" vystojis frontu nebo využije pravý pruh a po několika metrech se otočí přes tramvajový pás a huraaaaa jedeš a ne čekáš, jako.... Já jsem ten, který tam čeká a štvou mě tihle "vychcanci" a pak se jima tam nacpu, oni se rozčiluje, že jsou na hlavní a já z vedlejší jim nedávám přednost, ale po dvaceti mi utach čekání, fakt dochází nervy, ale z pohledu zákona se ničeho nedopustili a já jsem ten špatný. Vím to, ale je to přesně tenhle okamžik i u nad

 28. Michal Vorel
  Michal Vorel
  Před 5 měsíci

  s tím SUV tam stál v křižovatce a předchozí incident viděl. Proto se rozhodl "školit" a proto to řešil právě tak agresivně na první dobrou.

 29. Dekol 664
  Dekol 664
  Před 5 měsíci

  Všimnul jsem si to jenom já? Ten z té Octavie ani neměl zapnutý blinkr do leva

  1. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před 5 měsíci

   nevšiml sis toho pouze ty, napsalo to tu dalších 150 lidí. Já to nezmiňoval, protože asi každému dojde, že v oktávce tam chtěl odbočit.

 30. Macaxdd
  Macaxdd
  Před 5 měsíci

  6:00 si myslím že vemola by se s teleskopem nebo pepřákem nesral by si to zlomil o nohu

 31. Robin Giuseppe Brezzi
  Robin Giuseppe Brezzi
  Před 5 měsíci

  Sorry ale vidím frontu. Tak prostě počkám až odjede to poslední auto co tam stalo. Já když tam jel poprvé tak jsem to pochopil během vteřiny. 🤷🏻‍♂️

 32. Silniční Vožralotéka
  Silniční Vožralotéka
  Před 5 měsíci

  tak nervy to byly zbytečný , dalo se to řešit úplně s klidem... toď můj názor... a fabie R.I.P. ale to půjde opravit , já zripoval auto na sračky , vylezl jsem z toho celej a po několika hodinách mě akorát začal bolet krk , jinak kastle se celá zkroutila a všechny kola zničený , letěl jsem ve 130km/h škarpou jako blejblejd a pak jsem se zapíchl do kopce s trávou a vyhodilo mě to zpátky do silnice... zůstal mi běžet motor na pátým kvaltu a když jsem si řekl že stojím v silnici tak zkusím popoject ale ejhle , ono to nejelo... vylezu a první co zpozoruju , řidičovo dveře nelícovaly a špatně se otvíraly i zavíraly , zadní dveře za řidičem taky a kufr ten byl tak 2cm vystrčenej dozadu na levý straně... samozřejmě i vrškem , praskl kitovanej zadní lem a když jsem viděl ten rozpáranej předek a urvaný pravý přední kolo hozený pod auto kde čuměl ven jenom tlumič a já tím tlumičem stál do průběžnýho pruhu... no byl jsem z toho vyřízenej , zavolal jsem si odtah a krom policajtů co mě tam našli až dlouho po tom co se tohle stalo tak mi zastavil jenom řidič co jel za mnou , zeptal se jestli jsem ok a dal mi tam trojúhelník... no později přišla taková ta lehká nevolnost , šel jsem si sebrat zarolovanou SPZtku a rozlámanej nárazník a čekal jsem na odtah... pak mi auto odtáhli , já si ho nechal vyložit u garáží a když jsem ho už rozebíral tak mi ho někdo ještě kompletně zničil... skla vymlácený , na zadním okně který mu nešlo rozbít se mi podepsal kosočtvercem... stěrač urvanej... přežily na autě jenom 2 skla ale ty měly v sobě rejhy... chytit toho mamrda co to zničil tak mu rozlámu prsty ve dveřních zámcích a ještě bych ho domlátil klíčem na kola a nastražil bych mu nějakej nožík aby to vypadalo jako pokus o vraždu pro obhajobu mojí sebeobrany :D (dokonce jsem u toho byl a rány slyšel ale nevěděl jsem že to je moje auto , byl jsem v garáži opodál)

  1. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před 5 měsíci

   wau, tak to je mi líto.. nenaděláš nic no.

 33. BDZ1
  BDZ1
  Před 5 měsíci

  Mně se zdá, že chování posádky SUV mohlo být čistě jenom reakcí na to, jak je fanoušek předběhl, a možná chce předběhnout znovu (!). Představte si, že by si Roland zapomněl objednat hranolky, a chtěl si ten svůj "kousek" zopakovat. Byl by toho schopný? Určitě jo. Aniž bych obhajoval kohokoliv, moc se nedivím, že napodruhé už ze sebe řidič SUV opravdu nechtěl nechat dělat vola, a radši se snažil za každou cenu nacpat ke KFC. P. S. Pokud se někdo snaží striktně držet litery zákona (což samozřejmě nekritizuju), tak jenom připomínám, že i zákon ukládá každému účastníkovi provozu na pozemních komunikacích chovat se ohleduplně a ukázněně (§ 4, 361/2000 Sb.).

 34. Patrik Palgut
  Patrik Palgut
  Před 5 měsíci

  Ma podla zakona a predpisov prednost a ten co zablokoval tak isto by som reagoval pretoze v dnesej dobe je magorov tolko alebo tak zvanych majstrov svet co si nyslia ze mozu vsetko ze konec...

 35. Ep!dEm
  Ep!dEm
  Před 5 měsíci

  1:45 Normální člověk by pustil tu Octávku protože tam byl první, vychcaný čech bude předbíhat a ještě se vymlouvat na přednost...

 36. Petr Sourek
  Petr Sourek
  Před 5 měsíci

  Mno měl poměrně štěstí, že nenarazil na nějakýho "rváče"... Na můj vkus dělal dost chyb. Nejsem rváč, ale rozhodně bych se, ve vypjatým konfliktu, neotáčel k protistraně zády. Je fakt, že to dělala i "protistrana", ale jedna věc je to mít nahraný a "být v právu", druhá je, spadnout nešťastně na asfalt a jíst brčkem do konce života (záměrně přeháním).

 37. Martin Matias
  Martin Matias
  Před 5 měsíci

  Když už sis to stopnul dej odběr :D :D :D

 38. Just Bluepie
  Just Bluepie
  Před 5 měsíci

  Tohle KFC je tak spatně udělané, že se to nedá.. U tohoto kfc musíme při frontě stát v pravém pruhu(před odbočením doleva) a auta nás musí objíždět. Vymýšlel to kretén, ridici vecne nasraní, nadávají. Sama jsem tam stála (SPRÁVNĚ! Kdyby chtěli abych stála za autama v řadě, stojím napříč přes oba dva pruhy). Nepříjemná situace, radši už nejezdíme. Ať stojíte správně, nebo ne, jste za kokota.

 39. TheDczek
  TheDczek
  Před 5 měsíci

  Tak by mě zajímalo jak dlouho po sobě tyhle dva záběry vznikly, protože v prvním videu kde nepustil Octávii to vypadá, že přesně to samé černé SUV se zapnutýma mlhovkama stojí akorát v předchozí křižovatce a nejsem si jistý, ale před ním asi taky stojí starší Octávie. Není možné že se fanoušek jen doslova otočil kolem toho KFC a nechtěl udělat úplně to samé ještě jednou?

  1. TheDczek
   TheDczek
   Před 5 měsíci

   @Liberecká Perla myslel jsem si to. Samozřejmě plně souhlasím s tvým názorem. Ale díky tomu že k tomu došlo takhle hned po sobě tak to vypadá že fanoušek nějaký konflikt vyhledával. Zkrátka že to udělal naschvál aby někoho naštval. A třeba by pan v tom SUV takhle nezareagoval kdyby ho neviděl jak to tam takhle předběhl poprvé. No zkrátka to bylo celé špatně.

  2. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před 5 měsíci

   pár minut po sobě.

 40. Klára Konrádová
  Klára Konrádová
  Před 5 měsíci

  Můj názor k situaci č.2: "fanoušek" jel tudy schválně, aby mohl vyvolat konflikt. Normálně odtud člověk odjede od KFC vlevo směr kruháč a hurá do pryč. Jenže "fanoušek" to celé evidentně ještě schválně objel, aby se mohl vrátit "na místo činu"... A to musíš vidět i ty Perlo.... No nic no..

 41. Josef Pekař
  Josef Pekař
  Před 5 měsíci

  do tohodleho kfc nejedu

 42. Lukáš Gebouský
  Lukáš Gebouský
  Před 5 měsíci

  Pan Roland je tak trochu hysterka a má pocuchané nervy. Nebo bere nějaké bobule a je z toho trochu agresivní. Tomu by i odpovídalo to, že tyto situace vyhledává. Tady vůbec nejde o nějaké přednosti , ale o základní pravidla slušného chování. Vše se dalo vyřešit naprosto v klidu , pár větma, větami, věty :-). Jsem přesvědčený, že pár facek by to spravilo.

 43. Max
  Max
  Před 5 měsíci

  Z silničních pravidel má pravdu , morálně ovšem počkat mohl ... ale být vzteklý není řešení , u toho 1. to sice tedy ale chápu - to byl vyloženě k*k*t.

 44. Tom Vocas
  Tom Vocas
  Před 5 měsíci

  Možná jen fanouškovi už ruply nervy z toho, jak si většina národa nechává srá.... na hlavu a ještě se naváží do lidí, kteří se nebojí ozvat. Tím navážením nemyslím věcnou debatu, ale různé nálepkování ( nervák, psychouš , nác.. rasi... atd. ) Fanoušek možná jednal celkem prudce, ale byl naprosto v PRÁVU ohledně džípu a absolutně v NEPRÁVU ohledně Octavie. Octavie ho zcela evidentně NEOHROZILA , což dle zákona nesmí ( omezit při odbočování může ).Dle mého názoru ho ani neomezila, protože zachrápal na rozjezdu. Na borce v džípu jehlu od Plzně !! A na lidi s obušky, a pepřákem bouhačku [ pouze postrašit ! , pokud to půjde :) ]. Stačí se podívat na policejní hovada z černého mercedesu v Plzni a to jak se jim nic nestalo. To mu ještě polda ze zásahovky cestou k autu ukazuje pistoli, asi aby měl ten druhý čas vystřelit, kdyby to byl náhodou nějaký gauner. Pak se mají obyčejní motoristé chovat slušně a vzájemně se třeba i pouštět, pokud jeden druhému zkříží cestu.

 45. desdel-TB
  desdel-TB
  Před 5 měsíci

  Pokud mají takhle blbý vjezd, tak by si tam KFC mělo udělat značku zipování... pokud ne měli by lidi používat rozum a jezdit ze strany přednosti. Já i z nákupáku z parkoviště, když vidím že se výjezd štosuje, tak si přijedu co nejvíc z prava abych měl přednost pří výjezdu. (stejně pak vždy aspoň jedno auto pustím, ale přece tam nebudu stát hodinu).

 46. Ameli1-cz
  Ameli1-cz
  Před 5 měsíci

  Co pepřák, jezdit jako jehla gang. Pistole, pěpřák, nůž, teleskop :D

 47. Jiří Duchoslav
  Jiří Duchoslav
  Před 5 měsíci

  Jezdim do KFC se stejně řešenym vjezdem a nikdy se mi tam nestalo, že by se někdo choval takhle jako kretén - když přijede auto viz. "fanoušek" a vidí frontu z druhý strany, tak automaticky počká a pár aut pustí, když je jasný, že tam přijel až po nich. Jasně, je to nešťastně řešený, ale nevidim důvod předbíhat někoho, kdo tam takhle čeká, aby neucpal křižovatku jenom proto, že oficiálně mám přednost.

 48. Vole Milan
  Vole Milan
  Před 5 měsíci

  Naprostý souhlas. O tom vjezdu, že je debilní jsem teda ani nějak nepřemýšlel.

 49. Pinky Pink
  Pinky Pink
  Před 5 měsíci

  Ten fanoušek jel zbytečně vyvolat konflikt. Za takové chování měl dostat po držce.

 50. Marek eMKejx
  Marek eMKejx
  Před 5 měsíci

  preco mu tam nevpalil dialkove svetla do toho SUVcka :)

 51. Fouzek Bomba
  Fouzek Bomba
  Před 5 měsíci

  Zbytočne to hrotil...jasné, mali mu dať prednosť...čo nedali....ale takto to hrotiť?

 52. Adam Fridrich
  Adam Fridrich
  Před 5 měsíci

  Já už odběr mám 😂😂

 53. Swewsa11
  Swewsa11
  Před 5 měsíci

  Tohle začíná u nezkušeného projektanta. "Hele, my tady chceme KFC, tady okýnko". A jemu má docvaknout "už dvě auta za okýnkem máte křižovatku - to nemůže fungovat". A prostě ten dům otočit, postavit zrcadlově, nebo jakkoliv jinak to vyřešit, aby ta stojící fronta nemohla obtěžovat okolní provoz. Pokud už to tak bylo postaveno, při kolaudaci to má zatrhnout policie. Dodatečné řešení tu vidím: postavit další pruh tím zeleným pásem, oddělit ho obrubníkem, na jeho začátek namalovat "pruh pro KFC" a na tu hlavní silnici z obou směrů umístit přikázaný směr rovně. Celé tohle je samozřejmě špatně postavené, protože ta kolona tam překáží v běžném pruhu. Mohl bych dostat odkaz na mapy cz, kde to je? Abych to viděl shora?

  1. Tom Vocas
   Tom Vocas
   Před 5 měsíci

   Asi 10 -15 let zpátky odcházeli mladí projektanti dopravních staveb mimo ČR, nebo mimo obor. Když viděli ten bordel a to jak jeden blbec s razítkem udělá z celkem bezpečné křižovatky téměř místo smrti, protože se mu ty nové věci nějak nezdají a on je zvyklý jinak...asi v tom nějakou roli hráli i peníze určené na tu stavbu. Jak je to dnes netuším. Dopravní značení stejná bída a ostatní neumím posoudit. Snad se to časem zlepší a bude méně konfliktů i nehod.

  2. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před 5 měsíci

   @Swewsa11 díky moc za info. Já do toho tolik nevidím, takže toto jsou pro mě cenné informace.

  3. Swewsa11
   Swewsa11
   Před 5 měsíci

   @Liberecká Perla Ahoj, nene, nespadá. Tohle funguje úplně jinak a nikdo s tím nic dělat nebude. :-) To by muselo KFC vyvinout enormní úsilí. Trochu patřím do přidruženého oboru, tak do toho poloamatérsky vidím. Dle katastru patří budova KFC, přilehlé parkoviště, dokonce i ta silniční propojka a i ten zelený pás až k dalšímu parkovišti KFCčku. Ovšem ne přímo KFCčku, ale TPK Property. Vedlejší parkoviště (z výhledu kamery daleko vlevo) zase patří Globu, ale rovněž ne Globu, ale Praha West Investment. Každý market v Česku se takto schovává za jinou firmu, najdeš to u Lidlu, Penny, u každého. To je vždy jakási koordinační firma bez webovek, nejde je pořádně kontaktovat. Čili kdyby si u této konkrétní pobočky stěžovalo několik konkrétních řidičů na blbý příjezd, asi by to ta TPK Property začala řešit, ale ani to není jednoduché. Ten velkoareál se buduje prvotně na pozemku nějakého developera ten to následně rozprodá. Jenže ani po prodeji si tam nemůže KFC dělat co chce, design toho areálu je duševním vlastnictvím architekta/dnes mnohdy bohužel pouze projektanta a ten si obvykle těžko přiznává, že něco zmastil, takže úpravy podobného rázu povoluje spíše výjimečně. Čili: z jedné strany hrdost architekta, z druhé neochota vydat peníze TPK na "takovou blbost" a nejspíš to v tom Liberci tak bude navždy. :-) BTW: okomentoval jsem ti i to původní video bez tvého povídání. Našel jsem zajímavou souvislost. :-)

  4. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před 5 měsíci

   @Swewsa11 musím jen a jen souhlasit. Každopádně nevím, jestli s tím budou něco dělat respektive jestli vůbec můžou. Jestli to tam náhodou celé nespadá pod globus a pokud ten nebude chtít, tak se nic nezmění.

  5. Swewsa11
   Swewsa11
   Před 5 měsíci

   @Liberecká Perla Díky, tos byl rychlej. :-) S pohledem shora to vidím ještě jinak: ta silnice od západu na východ je tam úplně zbytečná, kdo tudy chce jet, úplně klidně může jezdit spodem přes kruháč. Zrušil bych ji jako průjezdnou silnici a udělal z toho všeho příjezd k okénku, ale jinak: mapy.cz/zakladni?mereni-vzdalenosti&x=15.0296462&y=50.7751108&z=19&base=ophoto&rm=95nFnx1sflI6Q4MnNjNJN7N0NnM3NOM8MvMaMZMuMLN8MJOILKNJMTM1LvLwLS Takhle mi vznikl pruh dlouhý 100m, při délce auta 5m i s mezerou se jich tam vleze rovnou 20. U toho mého "obratiště" obrubníkem zatarasit průjezd na západ a zrušit výjezd na jihovýchodě. Kdo chce na parkoviště a sednout si do tepla, přijede od západu do parkoviště, kdo chce k okénku, přijede od východu tímto pruhem. Investice za "pár korun" a snad ani KFC nechce mít kolem provozovny konflikty, ne? Hned vedle je Mekáč a jak skvěle to tam maj udělané! Pruh pro McDrive je kolem dokola celé budovy a auta nepřekáží nikam do okolního provozu.

 54. Tonda Tovačovsky
  Tonda Tovačovsky
  Před 5 měsíci

  týpek o oktě ani nebliká

 55. fenclf
  fenclf
  Před 5 měsíci

  Viděl jsem původní video, kde jsem měl rozporuplné dojmy a nekomentoval... tentokrát mi to nedá. Teď vidím že je fanoušek ještě větší psychopat než jsem si myslel u prvního videa... Smekám pánovi v černém offroadu jak se vklidu šel zeptat "o co mu jde".. Po extrémní reakci psychopata, z jehož pohledu vše vidíme, vidím pasivní gesto "fuck off" (i to bych se bál) a v zápětí uspuje s rukamna v kapsách... Sitaci zachraňuje rozvozák, který vše mimoděk uklidní, bohudík. EDIT: Perla se chybně v jasně tendenčně zeditovaném videu ohání "zákonem", ovšem ale řekl bych že nesprávně v silničním... A "fanoušek" může být rád, že se mu nic nestalo...

 56. Oldřich Jindra
  Oldřich Jindra
  Před 5 měsíci

  zrovna dneska se mi stalo to samé uplně stejně mi zablokoval cestu, je to tam opravdu blbě rešené, aloe nic stím neuděláme, v mém připadě jsem čekal jen minutku :) takže pohodička

 57. Martin eS
  Martin eS
  Před 5 měsíci

  vémola :DD

 58. Marek Janalík
  Marek Janalík
  Před 5 měsíci

  Ja vam nevim, ale kdyz jsem si pustil ono originalni video i se zvukem, tak si jen rikam, ze decka by se proste mely rezat, rezat a rezat. On na to ale jednou dojede, presne z toho duvodu ktery Perla zminil. Peprak, obusek, pistole, vsechno tohle muzou mit lidi misto detniku v prihradce ve dverich a pekne po ruce k pouziti na kreteny.

 59. Martin Kom
  Martin Kom
  Před 5 měsíci

  Já si třeba za volantem zanadávám, ale když už dojde k tomu, že mám s někým o dané situaci mluvit přes otevřené okénko, nebo už vystoupím, snažím se k tomu přistupovat jaksi s klidem, protože ten kdo udělá nějaký ten přestupek, tak ve většině případů o tom ví, že to udělal a takové vyběhnutí a nadávání zapříčiní akorát to, že udělá další schválnost. Stalo se mi třeba, že jsem se už blížil k zazipování. Vozidlo vedle mě mělo před sebou mezeru, jeli jsme poklidně, říkám si, paráda, dneska se zazipuji a najednou řidič přidal a zavřel mi to tak, že mě málem odřel. I přesto, že jsem byl na řadě podle zákona. Tak jsem na něj zatroubil a jeli jsme dál. Nicméně na světelné křižovatce jsme stáli na červenou, tak jsem vystoupil, šel za ním a zeptal se jej. "Dobrý den pane, tam u toho zúžení to bylo schválně?" Pán zřejmě čekal prudkou reakci s častováním nadávek a tak byl tak překvapen, že v první chvíli procedil mezi zuby jen ten neurčitý přemýšlející zvuk "eeeeeee" xD a pak se vyslovil, že si mne nevšimnul. Já nejsem hloupý, věděl jsem moc dobře, že jen hledal výmluvu. No odpověděl jsem takové podivující se "aha" a odešel do svého auta. Jo agresivitou se toho moc nevyřeší. A zjistil jsem, že i ti agresoři jsou kolikrát překvapeni, když člověk s nima mluví v klidu, protože jsou nejspíše zvyklí jednat prudce a najednou nestojí před nadávkou a řidičem plným hněvu, ale před klidnou otázkou a slušným ... dobrý den. :)

 60. Jakub Pavlík
  Jakub Pavlík
  Před 5 měsíci

  to kfc je totalní fail, nejenže to má blbě postavené, ale vůbec se jim to neposouvá

 61. Mc2uba Photo
  Mc2uba Photo
  Před 5 měsíci

  Můj názor je takový, souhlasím s tebou. Vjezd do toho KFC je prostě blbě řešený. Už z hlediska toho, že fronta dokáže zablokovat vjezd na parkoviště, další silnici, výjezd z parkoviště. U té první situace to bylo fakt vyhrocený, protože fanoušek i docela dlouho stál, takže to mohlo pro Octavii vypadat, že ho i pouští. Nic méně, ta druhá situaci, když negramot v SUV si stoupne jak ten největší debil doprostřed křižovatky a ještě má tu drzost vylézt a jít nadávat, že co na něj troubí, tak to by naštvalo asi většinu lidí. Kdyby ten negramot popojel, uhnul, cokoliv, tak to i fanoušek by byl v pohodě, ale tohle? A popravdě, když se mi na určitým místě něco opakuje a lidi tam dělají furt ty stejný chyby, tak jsem kolikrát už naštvanej dopředu. Co se týče toho příkladu s Poláky jak jsi říkal .. nesnáším lidi, co udělají chybu a když je někdo upozorní, tak si to s ním jdou vyříkat jako "co na mě troubíš, já si můžu jezdit jak chci". To mě dokáže fakt vytočit, že ti lidi nedokážou přiznat chybu a ještě takhle startují. Což bohužel bych řekl, že je tak polovina tvých fanoušku, kteří píšou komentáře. Že by si takové frajera namazali na chleba .. ano, rozbili by mu hubu za to, že oni udělali chybu a fanoušek je na to upozornil a dožaduje se po nich, aby dodržovali pravidla silničního provozu.

 62. Karlos
  Karlos
  Před 5 měsíci

  nahovno ty pepraky, pak je kazdy hrdina. Za nasich mladych let se ukazalo kdo mel prednost :DD

  1. Mc2uba Photo
   Mc2uba Photo
   Před 5 měsíci

   no tady to vypadalo, že ten v SUV si myslel, že je správné stát v křižovatce a blokovat to tam podle toho, jak se choval :D

 63. Nitresst
  Nitresst
  Před 5 měsíci

  Mě by třeba zajímala reakce v té druhé hádce co by dělal když by měla třeba sanitka 😂 jako mě učili že do křižovatky a nevjíždí jestliže nemohu pokračovat v jízdě 😂

  1. Mc2uba Photo
   Mc2uba Photo
   Před 5 měsíci

   to snad učili každého :D jen někdo má hodl tak vypito, že je rád, že udrží moč..

 64. inomex
  inomex
  Před 5 měsíci

  7:09 hahahaha moc vtipné :D

 65. Dušan Dušan
  Dušan Dušan
  Před 5 měsíci

  Nemám rád tyhle křiklouny co se nasírají a pořád na někoho řvou,každej může udělat chybu a nejspíš ne schválně,lidi se můžou domluvit,kolikrát sám pustím lidi i když bych měl přednost,v první řade jde o to,aby nevznikla bouračka a konflikty nesmyslné,a je už jedno jestli občas jede někdo přede mnou i když bych měl já přednost,prostě stačí vyhodnotit situaci a hledat řešení a ne nadávat.Jenže dnešní doba si žádá machrování,stres,a naše ego to jen posílí a místo tolerance a respektu vůči ostatním jdeme do takových nesmyslných hádek,a přitom to všem jen uškodí,všichni se stresujou,vypustí slova,který nemusí a ještě ztratí mnohem víc času než kdyby to neřešili

 66. Roman Faix
  Roman Faix
  Před 5 měsíci

  7:09, dobre som sa zasmial :D Ale odber už mám :D

 67. Tomas Fecko
  Tomas Fecko
  Před 5 měsíci

  Každý môže hovoriť čo chce no ten v Octavii nebol ochotný si dať ani smerovku do ľava že tam vôbec odbočuje a ani nemal prednosť takže v tom prípade za mňa si za to môže pán v Octavii zo všetkých strán pohľadu :/

 68. Tomezzz
  Tomezzz
  Před 5 měsíci

  Heeej lidi, CStree mi smazal odběr, tak si to taky zkontrolujte (a to jsem si myslel že to mazání je jen hoax)

 69. Piettr0 originale
  Piettr0 originale
  Před 5 měsíci

  A neměl by náhodou do drivu najíždět pouze z té strany ze které jede fanoušek? Z druhé strany tam šipka, pokud vidím správně není, a také blokují dle mého průjezd až do křižovatky.

  1. Piettr0 originale
   Piettr0 originale
   Před 5 měsíci

   @Liberecká Perla tak takové KFC jsem ještě neviděl. :D Kfc na ostrůvku a ikdyž pojedu u obou stran tak vlastně fronta zablokuje další silnice.... U tohoto KFC jsem nebyl, takže sorry za mou neznalost místa, kde mi to bylo z videa nejasné a nezaznělo to tam... Tudíž bych se v tomto případě řídil nikoliv předpisy ale instinktem, a dle mého morálně správně, a prostě bych se prakticky "zipoval" ob auto. Ulevilo by to dopravě v obou směrech, ale ne každý se řídí tak jak by měl. Reakce fanouška je možná až moc přehnaná, třeba to, kde do vozu Kia (pokud se nepletu, nepamatuju si přesně) najížděl, protože mu nechtěl uhnout z cesty.

  2. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před 5 měsíci

   @Piettr0 originale www.google.com/maps/place/KFC+Liberec+Globus+DT/@50.7749311,15.0296405,15z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0x17316a6c77f8a7b4?sa=X&ved=2ahUKEwjs_fntobztAhUGaBoKHYjsAb0Q_BIwCnoECBQQBQ

  3. Piettr0 originale
   Piettr0 originale
   Před 5 měsíci

   @Liberecká Perla aha, tak to sorry, z videa to není patrné a nevím kde to je, abych to našel. V tom případě To co jsem napsal nedává smysl :D

  4. Liberecká Perla
   Liberecká Perla
   Před 5 měsíci

   šipky jsou z obou stran

 70. Tomáš Bělka
  Tomáš Bělka
  Před 5 měsíci

  Nevím jak vy, ale já jsem jednoznačně na straně fanouška. Chybu může udělat každý, ale rozumný člověk chybu uzná , omluví se a poučí se. Neskutečně nemám rád lidi, co udělají chybu, neuznají ji a ještě se hádají, prostě si myslí, že ví všechno nejlíp, jelikož už mají naběháno na tachometru. Tady (tedy spíše na původním videu) je jasně vidět, že řidiči ostatních vozů jsou starší "mazáci", vidí mladšího řidiče a snaží se ho vychovávat, vyhrožují fackou (stejně jako byli zvyklí fackovat svoje fakany doma) i když jednoznačně nejsou v právu (nebo se snaží vymáhat právo staršího či silnějšího). K tomu přidám jen své otřepané: "Člověk, když je starý, nemusí být nutně moudrý, může být jen hodně dlouho blbý." Tady jsou jasně dané základní pravidla a přednosti a kdo je neovládá by měl zahodit řidičák a začít jezdit autobusem.

 71. ONI
  ONI
  Před 5 měsíci

  Agresivní problémový hovado, který by mělo vrátit papíry než přijdou nevinný lidi k úrazu. Nedání přednosti není důvod k takovému chování. Jednou potká řidiče, pro kterého to bude poslední kapka nebo potká ještě většího agresora než je on a bude toho litovat.

 72. TGPot
  TGPot
  Před 5 měsíci

  ten co zablokoval křižovatku, jak vylezl ven, tak už by měl teleskop na hubě, už jen za tu drzost to zablokovat a mít ještě drzost na to vylízt z auta ven.

  1. TGPot
   TGPot
   Před 5 měsíci

   @baklazan zhnity když nevíš, kde všude sem byl a co vše podobnýho sem už udělal tak radši nekomentuj :) nebyl by to první týpek co by dostal teleskopem :)

  2. baklazan zhnity
   baklazan zhnity
   Před 5 měsíci

   Od tebe určitě ty sasku 😃😃

 73. Radek Bartoš
  Radek Bartoš
  Před 5 měsíci

  Tak hlavně by se měl člověk na takový jídla 💩🧐

 74. Dekaper Muroway
  Dekaper Muroway
  Před 5 měsíci

  TEN FANUSIK JE PSYCHICKY NA DNE KED MA TAKE NERVY...

 75. Youtubák 999
  Youtubák 999
  Před 5 měsíci

  Naprosto se s Tvým názorem ztotožňuju.

 76. Petr Zapletal
  Petr Zapletal
  Před 5 měsíci

  Toto je zapeklitá situace. Chápu,že lidi ve frontě jsou nasraní,když je fanoušek předjede. Ovšem dle mého je na jeho straně nejen šipka na silnici,ale i předpis,že vozidlo odbočující vlevo dává přednost VŠEM protijedoucím vozidlům. Tedy i těm odbočujícím vpravo, což je tenhle příklad. Pak už samozřejmě je na řidiči, jestli řidiče ve frontě pustí či ne.

 77. Jandy
  Jandy
  Před 5 měsíci

  Proto u sebe nosím baseballku, pepřák a maketu zbraně. Jedno z toho takový agresivní vymletý hlavy vždycky hnedka zastraší :)

  1. Mc2uba Photo
   Mc2uba Photo
   Před 5 měsíci

   maketa zbraně je nebezpečná, nikdy nevíš, kdy frajer proti tobě vytáhne pravou a nebude čekat, jestli jí máš taky pravou :) celkově ty zbraně jsou nevyspitatelný.. pepřák ok, tak to je tak na to, když nechceš vystupovat a někdo se ti snaží vysvětlit, že jeho chyba je v pořádku a že ty na něj nemáš co blikat nebo troubit, že on z té vedlejší měl přednost atd. Takovej si zaslouží pepřák a pak ho dobít tou baseballkou :D

 78. NTK NTK
  NTK NTK
  Před 5 měsíci

  Takže experti co neradi čekají v řadě, a na jedné straně je větší fronta, tak rychle projet: hned kde to jde, tak se otočit a šup druhým směrem se dožadovat cca o 6 aut lepší místo v řadě... a ještě se bude dožadovat přednosti, přece jej tam má dle pravidel, ne ? a zip se taky má dodržovat, když už tak... atd atd... no prostě jedno z těch příjezdu měli zakázat a byl by klid...

 79. MG Fishing TV
  MG Fishing TV
  Před 5 měsíci

  Je to jasné. Jezdit jenom do MCD 👍🏻. Stejně se ty hranolky z KFC nedají žrát 😂.

 80. looqek
  looqek
  Před 5 měsíci

  Je mi toho pána na videu líto. Takový mladý a tak nevyrovnaný a hledající konflikt... ani kamarády v autě neposlechne aby toho nechal... a pak video nechá zveřejnit na youtube aby ukázal jaký je king, přitom je jen ubožáček...

  1. Maxmilián Malý
   Maxmilián Malý
   Před 4 měsíci

   Ubožák je tam jediný a to ten pán v SUV. Je snad v pořádku zablokovat křižovatku? Vyběhnul taky první, hrozil fackou a ukazoval sprosté gesta. V klidu sedět v autě by vydržel snad jen Mirek Dušin, ale i ten by asi vystoupil a na pohrůžku fackou by zvolal. My jsme rychlé šípy, my se nepereme, my zápasíme! :-)

 81. Henricus81
  Henricus81
  Před 5 měsíci

  Fanousek je sice rapl, co zjevne nezvlada stres, ale to mnozstvi lidi nechapajicich prednost protijedoucimu pri odbocovani doleva (kdyby jel fanousek rovne a ne pro burgr, tak by se tam fanouskovi taky vesral?) a pravidlo o nevjizdeni do krizovatky, kdyz neni mozne dale pokracovat, je neuveritelne. Nemluve o potrebe vsech zucastnenych opicaku hned delat ramena. Jednou je to bude mrzet.

 82. Jakub B
  Jakub B
  Před 5 měsíci

  Ta žurnalistika TV Nova mě vždycky tak nasere. Prý válečná zóna. Strašná žumpa "zpravodajství", nafukování ničeho

 83. Ondra Štekr
  Ondra Štekr
  Před 5 měsíci

  Tvé vyjádření k téhle situaci dává smysl a lze to řešit v klidu, ale občas jsme všichni za volantem agresivní hovada. Každý z nás by si měl sáhnout do svědomí, a uvědomit si že v autě nejsme nesmrtelní, že auto je zbraň a občas nemůžeme to právo přednosti vyžadovat, když by pouhá domluva mezi lidmi byla na místě a takovéhle situace by se nemuseli dít. To s Vémolou (pardon, jestli je to příjmení špatně), byla už hodně přehnaná agrese.

 84. Natálie Vrkoslavová
  Natálie Vrkoslavová
  Před 5 měsíci

  Minule jsme jeli od KFC pryč nikoliv do fronty, nějakej blbecek v sharanu nebo nějaký takový vlečce tam taky zablokoval tu křižovatku, nakonec když jsme ho už mohli objet tak jsme ho objeli bez konfliktu, ale při objíždění nás ten blbec vytroubil... Poslední dobou se lidí chovají hůř a hůř každej myslí jen na sebe.. i nákupy jídla odkládáme co nejvíc můžeme a jezdíme vždy až před zavirackou protože to jak poslední dobou lidí parkujou a ježdej po parkovištích už mi nervy moc nedavaj

 85. ja jsem
  ja jsem
  Před 5 měsíci

  pacidlo po pravici to jisti :D :D takze klid na silnici :)

 86. Dlouhej_P.T.
  Dlouhej_P.T.
  Před 5 měsíci

  Já spíš nepochopil, proč fanoušek u té první situace čekal až se ten naproti rozjede a až pak se mu tam začal cpát. 🤷‍♂️ Proč se nerozjel hned když tam měl místo.

  1. publickonfusion
   publickonfusion
   Před 8 dny

   @Martin Zdešek ty jsi vocas xD

  2. Martin Zdešek
   Martin Zdešek
   Před 3 měsíci

   Protože nemohl pokračovat dále, stálo tam auto

  3. Pavel Vanek
   Pavel Vanek
   Před 4 měsíci

   Protože věděl proč tam ta fronta je a chtěl schválně udělat co nejvyhrocenější situaci.

 87. Mudra 77
  Mudra 77
  Před 5 měsíci

  Jak dojezdila škoda fabie? To bude o tom jak jsi dával stories že tě v 7 ráno vzbudil telefon o nehodě? To mě teda zajímá jestli dojezdila úplně nebo jde jen do servisu protože na těch fotkách to tak hrozně nevypadalo

 88. David Rendek
  David Rendek
  Před 5 měsíci

  Kdyby alespoň ten v tý ofci blikal držím hubu ale takhle ho chápu. Já taky ignoruju lidi co neumí použit blinkr.

 89. petr petr
  petr petr
  Před 5 měsíci

  Kdyby se v ramci autoskoly delaly i psychotesty, tak Roland ridicak urcite nedostane.

 90. Jan Landa
  Jan Landa
  Před 5 měsíci

  zaver .. fanousek mel prednost a je to psychous co by se mel lecit a ne ridit auto

 91. Martin Jindra
  Martin Jindra
  Před 5 měsíci

  Ten jeep byl totiz uplne vzadu kdyz se tam nacpal, proto mu tam tak vjel a tak mu to udelal naschval.ackoliv byl 2x v pravu, tak se ukazala karma.

  1. Martin Jindra
   Martin Jindra
   Před 5 měsíci

   @2bepCZ udelal mu to na truc, neobhajuji nikoho, je mi cela situace putna, hlavne ja bych na nikoho nerval, bud bych si rekl blbec a pockal bych, nebo bych mu xyz. Jen ti popisuji situaci, proto ze je videt, ze musel videt to predbehnuti.

  2. 2bepCZ
   2bepCZ
   Před 5 měsíci

   @Martin Jindra aha, takže abych si zajistil, že mě nikdo nepředběhne, tak zablokuju pruh rovně? S těma mlhovkama to takovou logiku dokresluje...

  3. Martin Jindra
   Martin Jindra
   Před 5 měsíci

   @2bepCZ jestli to videl, jak mu tam predtim vjel (i kdyz byl v pravu diky prednosti) tak se nemuze divit, ze to takle udelal. Uprimne pokud v lidskosti neco udelas, tak ocekavej odplatu.

  4. 2bepCZ
   2bepCZ
   Před 5 měsíci

   @Martin Jindra ignorant s mlhovkama má začít se školením u sebe :-)

  5. Martin Jindra
   Martin Jindra
   Před 5 měsíci

   @Migel Cz jo souhlasim.

 92. URCAcZe
  URCAcZe
  Před 5 měsíci

  Mně přijde, že vznik druhého případu je jen reakce na ten první ..týpek z dálky viděl magora co se tam sere, předbíhá a dělá scény, tak když vidí, že se ten samej zase blíží, tak mu to tam schválně poslal.

  1. Mižo
   Mižo
   Před 5 měsíci

   Vidět tam takovýho rolanda, tak mu to tam taky pošlu ať mu třeba praskne cévka, labilovi.

  2. Mc2uba Photo
   Mc2uba Photo
   Před 5 měsíci

   @URCAcZe 5 minut, v prvnim konfliktu je videt tohle SUV asi 4. ve fronte.

  3. URCAcZe
   URCAcZe
   Před 5 měsíci

   @Mc2uba Photo no já tam nevidím, jestli druhej se konflikt stal 5 minut nebo 2 hodiny po tom prvním ..až tak nereálná možnost mi to nepřijde

  4. Mc2uba Photo
   Mc2uba Photo
   Před 5 měsíci

   jasně, frajera nebaví nic jiného, než celý večer stát ve frontě na KFC :D ale když vidím to IQ, co z toho SUV vystoupilo, tak by mě to vlastně ani nepřekvapilo :D

 93. Matěj Markovič
  Matěj Markovič
  Před 5 měsíci

  Hele koukej, sice byl trochu víc agresivní, ale tím jak to ma kfc vyřešeno, to dle práva takto je a takto to funguje, takže bych to udělal stejně. A ohledně toho konce, už se mi párkrat stalo za uplnou blbost to že na mě někdo vyskočil, jen pro to, že jsem ho předjel zprava když na silnici ve městě (vím že ve měste si můžeš jezdit kde chceš ale prostě ze slušnosti a když ho bliknu tak snad může uhnout ne) a co ho nenapadne, předjet mě, vybrzdit mě, a skočit na mě protože jsem mladý kluk co má Audinu, tak jsem vlastně píča. Z těchto důvodů jsem si pořídil autokameru. A teleskop, který se dá využít ve spoustě situací. Bohužel češi jsou kokoti, a někteří takoví, že jsou schopni ti ublížit kvůli blbosti.

  1. Mc2uba Photo
   Mc2uba Photo
   Před 5 měsíci

   doplním "kvůli vlastní blbosti".

 94. YT šílenosti
  YT šílenosti
  Před 5 měsíci

  jsem rád, že jsi udělal vyjádření, už jsem ho čekal minule

 95. Bezpředmětná Věc
  Bezpředmětná Věc
  Před 5 měsíci

  7:09 Dostal si mě. Dávám odběr. :D

 96. DJ Karko
  DJ Karko
  Před 5 měsíci

  V prvom rade by som nestál v drive in tú frontu jak kár a išiel by som normálne dnu. Ak by aj tam bol pretlak, tak by som šiel tlačiť do hlavy inam. Už keby som sa dostal do situácie že borec výjazd zablokuje, tak mu to naznačím že nech trocha používa rozum za tým volantom, ale týpek čo točil video sa správal ako nepríčetný. Tam už nepomôže nič, len ho verbálne poslať do piče a ak by agresívne pristúpil alebo ma napadol, tak si následný scenár už domyslíte asi sami. Keďže nie som z hovna upletený, tak by som ho spacifikoval rýchlo, ale chápem že nie každý to má rovnako a preto je logické na agresora zavolať políciu, čím síce upozorníte možno na svoj priestupok, no na druhú stranu zabránite páchaniu možného priestupku či rovno trestného činu. Každý to cítime inak, no v prvom rade by som sa do takej situácie nedostal, ak aj hej tak by som ju nehrotil a snažil by som sa to nejak upokojiť, no keby došlo k najhoršiemu, tak sa prispôsobím situácii ako vždy. Čiže súhlasím, buďte na seba ohľaduplný, tolerantný a je menšia pravdepodobnosť, že sa budete musieť vystavovať kritickým situáciám. Jazdím vyše 20 rokov, zažil som kadečo a to aj rôzne extrémy, no nikdy som nemusel riešiť podobné hovná ako borec vo videu, takže asi aj to o niečom hovorí.

 97. Fshares Cz
  Fshares Cz
  Před 5 měsíci

  já si to můžu dovolit to je hlavní co je problém

 98. hadraplana
  hadraplana
  Před 5 měsíci

  Řidič octavie mohl zapnout levou směrovku, aby ostatní věděli, že čeká frontu. Méně chytrým to nemusí dojít proč tam stojí.

 99. Marketa Radvanska
  Marketa Radvanska
  Před 5 měsíci

  Svoboda jednoho končí tam, kde začíná svoboda druhého.Není něco podobného třeba zipování,jízda v levém průhu na dálnicích a atd?Jak by asi reagoval někdo kdo by přijel do křižovatky za řidiče videa a má čekat až někoho pustí?Ale fanoušek opravdu nervák.

 100. Ostravský MAN!AK
  Ostravský MAN!AK
  Před 5 měsíci

  Rouškař, agresivní rouškař. Klasika :D :D ti co nosí roušku jsou většinou vypatlanci... Ano, najel kde nemá, ale šlo to řešit klidněji.